- OSRAM

Цена
€13 19 / 25 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 100/90 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 |
| Цветна температура (K) | 3200 |
| Цокъл | H4 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 450 |
| Тип монтаж | P43t |
| E-mark одобрение | Не |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM Offroad Duobox H4 100/90W 12V Халогенна автомобилна лампа
Изпитайте отлично осветление за офроуд приключения с лампата OSRAM Offroad Duobox H4. С мощност 100/90W, тази халогенна крушка осигурява силен лъч за подобряване на видимостта в тежки терени.
Ключови Предимства
- Висока мощност — 100/90W за максимална яркост, идеална за офроуд шофиране.
- Издръжливост — Проектирана за работа в екстремни условия.
- Лесен ъпгрейд — Директна замяна на стандартни H4 крушки, без модификации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Фар |
| Технология | Халогенна |
| Мощност | 100/90 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | H4 (P43t) |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Не |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM Offroad Duobox H4 крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




